התקנת מערכת גילוי אש ועשן

התקנת מערכת גילוי אש ועשן

 

מערכות גילוי אש ועשן הן אמצעי הגנה ומניעת שריפות המתאים לבתי עסק, מבני ציבור, מוסדות חינוך, בתים פרטיים ועוד. הדרך הטובה ביותר להגן על העסק והעובדים היא לעשות כל שניתן כדי למנוע פריצתה של שריפה, לאתר התלקחות נקודתית ולטפל בה בטרם תהפוך לדליקה גדולה.

חברת פילו אש מתקינה מערכות לגילוי אש ועשן בבתי עסק, מבני ציבור ובתים פרטיים. ההתקנה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים,  על פי דרישות רשות כיבוי והצלה ובהתאם לתקנים הישראליים.

 

התקנה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מוסמכים

חברת פילו אש מספקת שירותי התקנה ותחזוקה של מערכות וציוד כיבוי אש מתקדמים ואיכותיים. עובדי החברה הם אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים בעלי ניסיון וידע מעמיק בתחום מיגון אש. מערכות גילוי אש ועשן אותן אנו מתקינים הן מערכות מתקדמות המעניקות את ההגנה המרבית שניתן לספק בימינו מפני שריפות.

כדי שהעסק שלך יהיה מוגן באופן הטוב ביותר יש לבצע התקנת מערכת גילוי אש ועשן  אשר תזהה דליקות מרגע התלקחותן -המערכת תפעיל צופרים ומערכת כריזה לפינוי האנשים ותדווח טלפונית לנציג הנכס ורשות הכבאות במידה ונדרש – המערכת פועלת 24 שעות ביממה, גם בשעות בהן אין אדם בעסק.

כדי שמערכות גילוי עשן ואש יפעלו באופן הטוב ביותר, צוות המקצוענים של פילו אש בוחן את המבנה והעסק ביסודיות ומתכנן את פריסת המערכת למתן המענה הטוב ביותר לצורכי העסק ובהתאם לתקן 1220.

 

צרו קשר עוד היום

מעטפת מיגון מלאה, כולל תחזוקה, בקרה וציוד נלווה נדרש

חברת פילו אש מספקת מעטפת הגנה מלאה מפני אש, הכוללת התקנת מערכות גילוי אש ועשן, התקנת מערכות ספרינקלרים לכיבוי אש, התקנת ציוד כיבוי אש וכן תחזוקה ובקרה שוטפת של כל המערכות והציוד. החברה פועלת בהתאם לתקן 1220 חלק 11, הקובע נהלי בקרה ותחזוקה של מערכות גילוי וכיבוי אש ועל פי תקן 129 למתן שירות לציוד כיבוי אש מטלטל.

התקנת מערכת לגילוי עשן ואש היא חלק ממכלול מיגון אש אקטיבי התורם לבטיחות אש מירבית של העסק ולשמירה על חיי העובדים והלקוחות. חברת פילו אש מוסמכת להתקין מערכות וציוד כיבוי אש ולבצע תחזוקה ובקרה שוטפת של הציוד והמערכות, ואנו מקפידים להתעדכן באופן תדיר בכל חידוש בתחום מיגון אש.

בטיחות אש

כל בעל עסק יודע כמה חשוב להגן על העסק מפני שריפות ונזקי אש. שריפה שתפרוץ בעסק ולא תטופל באופן מידי יכולה להחריב את העסק כולו כולל הסחורות, המכונות והציוד שנמצאים בו. כדי ליהנות מהגנה מיטבית מפני דליקה יש להתקין במבנה מערכת לגילוי אש ועשן.

המערכת תזהה מוקדי התפרצות שריפה, תודיע במערכת כריזה על פריצת שריפה כך שמי שצריכים לצאת מהמבנה יספיקו להתפנות, ומי שאמורים לסייע במניעת התפשטות האש יוכלו לעשות זאת ותשלח התרעות לגורמים הרלוונטיים.  כדי להגן על העסק שלך מפני שריפה, צור עמנו קשר בהקדם האפשרי באמצעות השארת פרטים באתר.

חברת פילו אש- החברה המובילה במיגון אש מעניקה שירות בפריסה ארצית לשירותי התקנת מערכות גילוי אש, מיגון אש ובעלת מגוון רחב של מוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר ובהתאם לדרישות הרשות לכבאות אש ולקבלת היתרים.

לפרטים נוספים ולהזמנות השאירו פרטים באתר החברה או התקשרו לטלפון 077-9979712

אנחנו כאן לשירותכם עם שירות בכל רחבי הארץ.

צרו קשר עוד היום

פירוט מוצרים בתחום