מומחה לפתרונות בטיחות אש

כאשר מקימים עסק במקום חדש, משנים ייעוד או פותחים מחדש, לא משנה אם זה אצטדיון, משרד ממשלתי או מועדון ריקודים, יש לקבל קודם יחד עם רישיון העסק, גם את אישור מכבי האש. לפני כן, ועוד בשלבי התכנון הראשוני, יש לקבל את הייעוץ המקצועי של יועץ הבטיחות, ומוצע להתייעץ עם מומחה לפתרונות בטיחות אש. אנשים אלה הם בדרך כלל בעלי ניסיון רב, הדרוש כדי לשלב את נושא המיגון בזמן הבנייה, לבחור את החומרים הנכונים מעכבי הבעירה המתאימים לחומרי הבנייה ועוד.

דויד פילו מייסד פילו אש, מומחה לפתרונות מיגון אש, בהרצאה לממוני בטיחות במסגרת יום עיון בטיחות אש בבניינים שערכה חברת מומנתקן.

דעת מומחה

דוד פילו, לשעבר סנ"צ במערך הכבאות בישראל, ומ"מ מפקד תחנת כיבוי אש באילת, הוא מומחה לפתרונות בטיחות אש. זה שנים רבות הוא נותן ייעוץ מקצועי למפעלים, בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, בנייני משרדים ועוד עסקים רבים וטובים, אשר מסתמכים על חוות דעת המומחה שלו בבואם לבנות, לשפץ, לשנות ייעוד או לשפר את מנושא הבטיחות במבנה.

פילו אש – 2 אופציות לשירות

חברת פילו אש, שהוקמה ע"י דוד פילו בשנת 1989, נותנת שירותי ייעוץ והכוונה בנושא מיגון וכיבוי אש, ומוצאת את הפתרון המתאים והמקצועי ביותר ללקוח בהתאם לסטנדרטים ולתקנים ישראליים ו/או בינלאומיים מוכרים.

לבחירתו של הלקוח שתי אופציות – יישום הפתרון המוצע בפרויקט באמצעות הצוותים המקצועיים של חברת פילו אש או לחלופין – רכישת המוצרים המובילים של החברה בשיטת "עשה זאת בעצמך" תוך ליווי מקצועי צמוד והדרכה מצד פילו אש, בכל שלב בו מתבצע יישום המוצרים בשטח.

לחברה יש את הניסיון הרב ביותר בתחום בישראל, בזכות אלפי פרויקטים לאיטום מעברי אש, להגנת אש בהקמת תעלות שחרור עשן ומנדפים, להגנה מפני אש על עץ וחומרים סופגים, על קונסטרוקציות פלדה, איטום, סימון וזיווד מקלטים ומרחבים מוגנים, לגילוי ולכיבוי אש.

המוצרים המובילים

חברת פילו אש היא נציגה ויבואנית בלעדית של החברות המובילות בתחום באירופה ובארה"ב, כגון CL4 FIRE, GRACE, PHOENIX,  RECTORSEAL ועוד. אלו הם שמות מותגים מובילים ומוכרים בכל העולם ואלו הם המוצרים המשווקים על ידה.

החברה פיתחה גם מוצרים לאיטום מעברי אש, ולמיגון תעלות בהתזה מסדרת PILOCOAT, ומוצרים לאיטום מעברי גזים למרחב המוגן כגון PILOSEAL וPMS. אלה חומרים אשר מיוצרים על ידי יצרנים מובילים בעולם ומשווקים בלעדית על ידי החברה.

גם היום בעידן של מובילות שוק, יש לזכור כי הכל התחיל ממקצוען שהוא מומחה לפתרונות בטיחות אש.

צרו קשר עוד היום

שיתוף