צביעת חניונים

חברת פילו אש מספקת את כל מעטפת הפתרונות הדרושה לצביעת חניונים. החברה מתמחה בעיצוב חניונים, החל מציפוי אפוקסי למשטחי בטון, סימון חניונים וכלה בייצור שבלונות לגרפיקה בהתאם לדרישת הלקוח, צביעת עמודים וקירות, שטיפה וקרצוף במידה הצורך, ואף פתרונות משלימים כגון אספקה והתקנת שילוט ותמרורים המיוצרים בחברה.

מה חשוב למזמין העבודה לוודא טרם התקשרות עם קבלן ביצוע בתחום צביעת החניונים?

  • שביצוע העבודה יהיה בהתאם לתוכנית האדריכלית ולתכנית תנועה בחומרים מעולים ובאמצעות קבלן בעל ניסיון שהוסמך לבצע עבודתו על ידי יצרן החומר;
  • לקבלן ציוד מתקדם לביצוע העבודה כגון-מכונות ליטוש/ שטיפה/שאיבה
  • עמידה בלוחות זמנים;
  • מחיר תחרותי ואטרקטיבי;

שביצוע העבודה יהיה בהתאם לתוכנית האדריכלית, בחומרים מעולים ובאמצעות קבלן בעל ניסיון אשר הוסמך לבצע עבודתו על ידי יצרן החומר:

אנשי המקצוע של החברה עתירי ניסיון ומבצעים הכנה מוקדמת הכוללת מדידות בשטח, ועבודה בשלבים. הצוותים המנוסים של החברה מקפידים על ביצוע דוגמא לאישור האדריכל טרם התקדמות בשלבי העבודה, ומקפידים על זמן ייבוש בהתאם להוראות יצרן באופן שיבטיח עבודה תקינה ולשביעות רצונו המלאה של המזמין.

סימון החניונים מתבצע בהתאם לתקנים המחייבים תוך בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר המשמרים את הסימון בצורה ברורה ולאורך זמן.

 את שטיפת החניונים לסוגיהם השונים מבצעים הצוותים שלנו באמצעות מכונה רכובה בעלת מברשות חזקות, אשר מסוגלת לבצע את השטיפה תוך הפעלת לחץ קרצוף גבוה.

פילו אש מתמקדת בעבודות של ציפוי אפוקסי למשטחי בטון לרבות בצביעת חניונים בציפוי אפוקסי. לציפוי האפוקסי, שהינו חומר פולימר סינטטי, יתרונות רבים, הציפוי נמרח על הרצפה בקלות, שומר על המשטח (כגון רצפת בטון), מונע סדקים או התפוררות ויוצר חזות חלקה ונעימה לעין. ציפוי אפוקסי הינו ציפוי חזק עם עמידות לטווח ארוך והינו עמיד מפני חום ואש.

עמידה בלוחות זמנים:

עידן חדש בפילו אש, תחת פיקוחה של הגב' סיגל טלקר, סמנכ"לית הכספים ובקרת האיכות בחברה, מחויבים הצוותים המנוסים של פילו אש לבצע כמות מינימום של מ"ר ביום, על מנת להבטיח תכנון ועמידה בלוח זמנים קצר.

כמובן שעמידה בלו"ז תלויה במשתנים שונים, ועל כן הצוותים מונחים לעבוד בשת"פ עם קבלנים אחרים באתר ומחויבים להתריע בפני מנהל הפרויקט בגין כל פרמטר אשר עשוי להביא לעיכוב הלו"ז, ולאפשר לו לתכנן מראש.

מחיר תחרותי ואטרקטיבי:

פילו אש עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברות מובילות בתחום הצבעים, ומייצרת בעצמה את השבלונות, השילוט והתמרורים לסימון וצביעת חניונים. שיתוף פעולה הדוק לצד ייצור עצמי, מבטיח ללקוח מענה כולל לחניונים במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.

פירוט מוצרים בתחום

סימון חניונים

שילוט פולט אור טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט סט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט. טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט

לפרטים נוספים »